Locuri de muncă pentru muncitorii cu experiență

Avem fermieri care doresc să angajeze angajați calificați și cu experiență. Salariul tău se va baza pe:

  1. Experiență dovedită în Danemarca
  2. Zona de responsabilități în fermă
  3. Dacă ai experiență în conducerea unui tractor în Danemarca
  4. Dacă ai studii în agricultură din România sau Danemarca
  5. Nivelul tău de engleză
  6. Nivelul tău de daneză
  7. Alte experiențe care au legătură cu locul de muncă.

ATENȚIE: Salariul se negociază direct între angajat și angajator! Agrojob Denmark nu intervine în negocierea salariului pentru persoanele cu experiență în fermele daneze.

Vei avea nevoie de următoarele informații:

1. Numele, adresa și numărul de telefon al ultimului fermier
2. O copie după:
          - Cartea de identitate sau pașaport - ca să dovedești că ești cine spui că ești
          - Permisul de conducere (dacă e cazul)
          - Certificatul de căsătorie (dacă e cazul)

Le poți scana sau le poți face o fotografie cu telefonul și le poți trimite prin email către noi.

Pentru mai multe informații:

Sună la biroul nostru din Danemarca: +45 97361446
Dă like pe facebook (+78.000 likes): facebook.com/agrojobdk